Яка частота коливань гойдалки якщо вона 1 хв 30 с здійснює 45 повних обертів. Пожалуйста очень

срочно!! ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Богатов Яша.

Формула для визначення частоти: ν = N/t, де N - кількість обертів, t - час коливань.

t = 1 хв 30 с = 90 с

N = 45 обертів

ν = 90/45 = 2 с

Відповідь. 2 с