Хлопчик масою 42 кг сидить на відстані 1,5м від точки опори дошки-гойдалки на якій відстані повинен

сидіти другий хлопчик мамою 35 кг щоб дошка була в рівновазі

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Відповідь:

1.8 м

Пояснення:

Щоб гойдалка перебувала в рівновазі, потрібно, щоб моменти сил які створюють хлопчики були однаковими

M=F*l

M1=M2

F1*l1=F2*l2

l2=F1*l1/F2

l2=m1g*l1/m2g=m1*l1/m2

l2=42*1/5/35=1.8 м