4. Літак «Мрія», маса якого 640 т, має на борту космічний корабель «Буран», маса якого

100т.Визначте кінетичну енергію літака, якщо він летить зі швидкістю 720 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

m=640т+100т=740т=740 000 кг

v=720км/год= 200м/с

E=

 \frac{m {v}^{2} }{2}

E=740 000 * 200*200/2=

148*10^8