Щоб отримати у ванні 100л води з температурою 35 градусів до ваги додали 6л окропу.Визначте

початкову температуру води у ванні

Ответы на вопрос

Отвечает Поленок Максим.
..........................

Отвечает Свешникова Елизавета.

Из ф-лы смешиваемых жидкостей С=m1*t1 +m2t2/ m1+m2  где

m1=94л ,t1=Xград ,  m2=6л ,  t2=35град

t1=(35*100)-600/94=30.85град это и есть первоначальная температура