У ванну додали 5л окропу. Після встановлення теплової рівноваги температура води у ванністала

дорівнювати 35с . Знайти, початкову температуру води у ванні, якщо після додавання окропу загальна кількість води становить 100 л

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Поля.

Считаем, что 1 литр воды соответствует 1 кг. Кипяток остыл на dT1=100-35=65 К. При этом он потерял энергию Q1=m1*C*dT1; Эта энергия потратилась на нагрев m2=90 кг воды. Q1=m2*C*dT2; отсюда найдём изменение температуры воды в ванне. dT2=Q1/(m2*C); dT2=(m1*dT1)/m2; dT2=(5*65)/90; dT2=3.61 К (округлённо) Значит начальная температура воды равна T0=T2-dT2=35-3.61=31.39 градуса Цельсия.

Отвечает Максимовских Ксюша.

Вважаємо, що 1 літр води відповідає 1 кг. Окріп охолов на dT1=100-35=65 К. При цьому він втратив енергію Q1=m1*C*dT1; Ця енергія витратилася на нагрів m2=90 кг води. Q1=m2*C*dT2; звідси знайдемо зміна температури води у ванні. dT2=Q1/(m2*C); dT2=(m1*dT1)/m2; dT2=(5*65)/90; dT2=3.61 До (округлено) Означає початкова температура води дорівнює T0=T2-dT2=35-3.61=31.39 градуси Цельсія.