скільки теплоти потрібно для перетворення на воду льоду масою 2 кг, узятого при 0‘С , і нагрівання

води, що утворилася, до 30‘С?

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Карина.

Дано: m=2 кг; t1=0; t2=30°C; λ=34*10⁴Дж/кг; с=4200 Дж/кг*°С; Q - ?

Q1=λm; Q2=c*m*(t2-t1)

Q=m(λ+c*(t2-t1))

Q=2*(34*10⁴+4200*30)=2*10³(340+42*3)=932*10³Дж=932 кДж.