На випаровування рідкого аміаку витрачено 12,6 МДж енергії .яку кількість аміаку перетворили в пару


Ответы на вопрос

Отвечает Шагиев Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q = 12,6 МДж = 12,6·10⁶ Дж

L = 1,4·10⁶ Дж/кг - удельная теплота парообразования аммиака

______________________

m - ?

Q = L·m

m = Q / L = 12,6 / 1,4 = 9 кг