На випарювання рідкого аміаку витрачено 12,6 МДж енергії. Яку кількість аміаку перетворили в пару?

Питома теплота пароутворення аміаку – 1,4 МДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Варвара.

Ответ:

Q=Lm, L = 1,4 *10⁶ Дж/кг

m = Q/L

m = 12,6 *10⁶/1,4 *10⁶ = 9 кг