Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу! Автомобіль, маса якого 2 т, рухається вгору. На ділянці

шляху довжиною 37,5 м його швидкість збільшилася від 5 до 10 м/с. Вважаючи рух автомобіля рівноприскореним, визначте силу тяги двигуна, якщо коефіцієнт опору руху 0,02, а кут підйому 30°.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.
Опорні формули: 
F(опіру)=m*f*cos  \alpha *g
S=(v²₁+v²₀)/2*a
F=m*a
F(т)=F+F(опір)+sin  \alpha

F(т) = 13.481 Ньютонів
F(т) - сила тяги двигуна