мідна куля летить зі швидкістю 300 м/с і влучає в дерево. На скільки градусів нагріється куля, якщо

60% її кінетичної енергії перетворюється на внутрішню?

Ответы на вопрос

Отвечает Дархановна Дания.
По закону сохранения энергии 0,6*ь*М:2.2=с*ь*ве
dt=0,6*V^2/2*c=0,6*300^2/2*380=71 градус