яку роботу виконала горизонтальна сила 5 кН яку прикладено до візка якщо під дією цієї сили пройшов

шлях 150м

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.
Дано:
F=5 кН
l=150 м
Знайти: А-?
А=F×l=5000×150=750 000 Дж.
5 кН=5000 Н.
В-дь: А=750 000 Дж=750 кДж.