Обчислити енергію та імпульс фотона ,довжина хвилі 550 нм


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.
E=h*c/L=6,63*10^-34*3*10^8/550*10^-9=3,6*10^-19 Дж
p=E/c=3,6*10^-19/3*10^8=1,2*10^-27 кг*м/с