за допомогою нерухомого блока підіймають вантаж,для цього прикладають силу F.ККД блока дорівнює

90%.Знайдіть силу F,якщо маса вантажу 15 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарина.
KКД=Ап/Аз*100%
Ап=mgh
Ap=FS
S=h
KKД=mgh/Fh
KKД=mg/F*100%
F=KKД/mg100%
Подставляешь и находишь