3. Якої маси алюмінієвий вантаж слід прив'язати до дерев'яного бруска масою 680 г, щоб, будучи

зануреними у воду, вони залишалися у воді в байдужій рівновазі повністю зануреними? (густина алюмінію 2,7 г/(см3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Тятигачева Авелина.

P = ρ * V * g,

де ρ - густина рідини (води), V - об'єм витісненої рідини, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на Землі).

де ρ - густина рідини (води), V - об'єм витісненої рідини, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на Землі).Об'єм витісненої рідини можна визначити як об'єм самого вантажу. За допомогою формули:

V = m : ρ_v,

де m - маса вантажу, ρ_v - густина вантажу (алюмінію).

де m - маса вантажу, ρ_v - густина вантажу (алюмінію).Знаючи ці формули, ми можемо розв'язати задачу.

де m - маса вантажу, ρ_v - густина вантажу (алюмінію).Знаючи ці формули, ми можемо розв'язати задачу.Візьмемо, що густина вантажу (ρ_v) дорівнює 2,7 г/(см³), а прискорення вільного падіння (g) дорівнює 9,8 м/с².

де m - маса вантажу, ρ_v - густина вантажу (алюмінію).Знаючи ці формули, ми можемо розв'язати задачу.Візьмемо, що густина вантажу (ρ_v) дорівнює 2,7 г/(см³), а прискорення вільного падіння (g) дорівнює 9,8 м/с².Замінюємо відомі значення у формулах:

V = m : ρ/v = 680 г : 2,7 г: (см³) = 251,85 см³.

(см³) = 251,85 см³.P = ρ * V * g = 1 г:(см³) * 251,85 см³ * 9,8 м/с² = 2471,53 г * м/с².

В: щоб вантаж повністю занурювався у воду без руху, маса вантажу повинна бути приблизно 2471,53 г.