визначте скільки теплоти треба затратити щоб нагріти на 40градусів 3 кг врди які знаходяться в

алюмінеєвій посудий масою 250г ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Щоб нагріти 3 кг води на 40 градусів, потрібно затратити

Q₁ = mcΔT = 3 * 4182* 40 = 502560 Дж теплоти.

Щоб нагріти алюмінієву посудину масою 250 г на 40 градусів, потрібно затратити

Q₂ = mcΔT = 0.25 900 * 40  = 9000 Дж теплоти.

Таким чином, загальна кількість теплоти, яку потрібно затратити, щоб нагріти воду та алюмінієву посудину на 40 градусів, становить:

Q = 502560 + 9000 = 511560 Дж.