Визначте швидкість поширення хвиль у воді, якщо джерело хвиль коливається з періодом 0,005с, а

довжина хвилі дорівнює 7м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ Швидкість поширення хвиль (v) можна визначити за допомогою формули:

v = λ / T,

де

v - швидкість поширення хвиль,

λ (лямбда) - довжина хвилі,

T - період коливань джерела.

У вас дано:

λ = 7 м,

T = 0,005 с.

Підставимо ці значення у формулу:

v = 7 м / 0,005 с = 1400 м/с.

Отже, швидкість поширення хвиль у воді дорівнює 1400 метрів за секунду.

Объяснение:

Отвечает Леонов Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Т=0,005с

λ=7м

Знайти:

v-?

v=λ/Т=7/0,005=1400м/с