Визначити кінетичну енергію кулі масою 30 г, випущеної вертикально вгору з швидкістю 30 м/с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Борислав.

Ответ:

Объяснение:

кин энергия = mv^2/2 = 0.03 * 30*30 /2 = 0.03 *900/2 = 27/2 = 13.5 Дж