Яку площу мав би плоский повітряний конденсатор електроємністю 0,885 Ф із відстанню між обкладками

0,5 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисовская Алина.

Для визначення площі плоского повітряного конденсатора можна використовувати формулу електроємності конденсатора:

C = ε₀ * (S / d),

де C - електроємність конденсатора,

ε₀ - діелектрична стала (приблизно 8.854 × 10^(-12) Ф/м),

S - площа поверхні обкладок конденсатора,

d - відстань між обкладками.

Ми можемо перетворити цю формулу, щоб визначити площу S:

S = C * d / ε₀.

Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

S = 0,885 Ф * 0,5 мм / (8.854 × 10^(-12) Ф/м) = 5,002 × 10^(-8) м².

Таким чином, площа плоского повітряного конденсатора становить 5,002 × 10^(-8) м².