Визначити активну, реактивну і повну потужності трифазного кола при з’єднанні споживача зіркою, ар

якщо Uф=380В, Iф=5А, φ=37°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Поликарпов Вадим.

Активна потужність (P) трифазного кола обчислюється за формулою:

P = √3 * Uф * Iф * cos(φ)

Реактивна потужність (Q) трифазного кола обчислюється за формулою:

Q = √3 * Uф * Iф * sin(φ)

Повна потужність (S) трифазного кола обчислюється за формулою:

S = √(P^2 + Q^2)

Замінюємо дані у формулах:

Uф = 380 В

Iф = 5 А

φ = 37°

Розрахунок:

P = √3 * 380 * 5 * cos(37°)

Q = √3 * 380 * 5 * sin(37°)

S = √(P^2 + Q^2)

Виконуючи обчислення, отримаємо значення активної, реактивної і повної потужностей трифазного кола.

P = √3 * 380 * 5 * cos(37°) ≈ 3032.99 Вт

Q = √3 * 380 * 5 * sin(37°) ≈ 1917.03 ВАр

S = √(P^2 + Q^2) ≈ 3602.26 ВА