4. (1 б) Людина, пiднiмаючись сходами, розвивала потужність 20 Вт. Визначте, яку роботу виконала

людина за 15 с. а) 3 Дж; б) 30 Дж; в) 300 Дж г) 7,5 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Вероника.

Ответ:

в) 300 Дж

Объяснение:

Дано:

t = 15c

N = 20Вт

А=?

N = A/t A = Nt

A = 20 × 15 = 300Дж

Відповідь: в) 300 Дж