Людина піднімаючись сходами, розвивала потужність 40 Вт. Яку роботу виконала людина за 10 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Алимхан Рулан.

N=A/t

A=N*t

A=40*10

A=400 Дж

Ответ: 400 Дж