Людина, піднімаючись сходами, розвивала потужність 20 Вт. Визначте, яку роботу виконала людина за

15с. Бажано послідовний розв'язок задачі, будь ласка, дуже терміново, даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Артьом.

Ответ:

Дано:. A=N*t

N=20Вт. A=20*15=300

t=15с.

А-? Вiдповiдь:А=300Дж