Тролейбус масою 15т рушає з місця з прискоренням 1,4 м/с2. Знайти роботу сили тяги автомобіля на

перших 10с шляху, якщо коефіцієнт опору дорівнює u=0,02

Ответы на вопрос

Отвечает Криошина Полина.

Ответ: 1,68МДж

Объяснение:

Дано:

m=15т=15000кг

a=1,4м/с²

t=10c

μ=0,02

--------------

А-?

А=FS, где:

F-сила тяги;

S-пройденный путь.

ma=F-Fтр=F-mgμ

Отсюда:

F=ma+mgμ=15000*1,4+15000*10*0,02=15000*(1,4+10*0,02)=24000Н

S=at²/2=1,4*10²/2=70м

А=24000*70=1680000Дж=1,68МДж