4. Потяг на дитячій залізниці, маса якого 15 т, рушає з місця з прискоренням 1,4 м с?Визначте

роботу сили тяги та роботу сили опору на перших 10 м шляху, якщо кое-фіцієнт опору дорівнює 0,02. Якої кінетичної енергії набув цей потяг​

Ответы на вопрос

Отвечает Бимолдинова Амина.

Ответ:

210•10³

Объяснение:

Дано: m=15т=1,5•10⁴

а=1,4

l=10 m

ŋ=0,02

Знайти: Атяг-?

Аопор-?

Ек-?

Розв'язання:

Ат=(Fт•l•cosà):à=0°•cos0=1

Ft+Foп=m•a

Ft-Fop=ma

Fop=ŋ•m•g

Ft=ma+Fop

Ft=m•a+ŋ•m•g=m(a+ŋ•g)

At=m(a+ŋg)•l

Aop=ŋmgl

Ek=mv²:2

l=v²:2a

V²=2al

Ek=m•2al:2=mal

mal=1,5•10⁴•1,4•10= 210•10³