Теплова електростанція на виробництво 100 кВт*год електроенергії витрачає 32кг кам'яного вугілля,

питома теплота згоряння якого 29 МДж/кг. Визначте ККД станції. Допоможіть, дуже потрібна правильна відповідь. Даю 30 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ясінська Таня.

Ответ: 39%

Объяснение:

Дано:

N=100кВт*ч=100000Вт*ч

t=1ч=3600с

m=32кг

q=29МДж=29000000Дж

-------------------------

η-?

η=А/Q

A=Nt

Q=qm

η=Nt/(qm)=100000*3600/(29000000*32)=0,39*100%=39%