Скільки заліза виділяється на електродах ванни, у якій знаходиться розчин хлорного заліза при

пропусканні струму в 8 А протягом 1,5 год Електрохімічний еквівалент заліза 0,1931мг/Кл. Яка потужність витрачена на нагрівання електроліту, якщо напруга при цьому 2В. даю 50 балов очень надо)))))

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ: 8,3376*10⁻³кг; 16Вт

Объяснение:

Дано:

I=8А

t=1,5ч=5400с

k=0,1931мг/кл=0,0000001931кг/Кл

U=2В

-------------------

m-?; Р-?

Согласно закона Фарадея:

m=kIt, где:

k-электрохимический эквивалент;

I-сила тока;

t-время проведения гидролиза.

m=0,0000001931*8*5400=8,3376*10⁻³кг

Мощность на нагрев ванны равна:

Р=UI=2*8=16Вт