Лижник спускається з гори, що має довжину 121 м. Скільки часу займе спуск, якщо прискорення

дорівнює 0,5 м/с2 , а початкова швидкість дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

Объяснение:

S = 121 м

a =  0,5 м/с^2

Vo = 0

t = ?

S = Vo*t + a*t^2 / 2  

121 = 0 + 0.5*t^2 / 2

0.25*t^2 = 121

t^2 = 484

t = √484 = 22 секунды