№ 7. Автомобіль масою 5 т рухається по сухому асфальту. Яка сила тертя діє на колеса автомобіля?


Ответы на вопрос

Отвечает Садвакасов Батырхан.
Минимальная: F=k*m*g=0,5*10*5*10^3=25*10^3 H
Максимальная F=0,75*10*5*10^3=37,5*10^3H