Автомобіль масою 5 т рухається по сухому асфальту. Яка сила тертя діє на колеса автомобіля?

Коефіцієнт тертя становить 0,03​

Ответы на вопрос

Отвечает Berik Bekzat.

Ответ:

1.5 кН

Объяснение:

F=μN=0.03*50000=1500 Н = 1.5 кН

N=mg=5000*10=50000

5 т = 5000 кг