1)Визначте вагу вантажу масою 200кг під час його підйому з прискоренням 1,5м/c2.прискорення

вільного тяжіння 9,8м/c2. 2)Гумову кульку наповнили гелієм.Маса кульки m=100гр і гелію m=150гр. якої максимальної швидкості набуде кулька, якщо її відпустити. ? Після того як кульку відпустити гелій витікає з неї з постійною швидкістю v=20м/c

Ответы на вопрос

Отвечает Мордынский Никита.

1)m= 200кг, a= 1,5м/c², g=9,8м/c².P-?P=m(g+a).


P=200*(9,8+1,5)= 2260 Н.



2) m1=100гр=0,1 кг,  m2=150гр=0,15 кг,

v2=20м/c. v1-?


m1v1=m2v2,


v1=m2v2/m1,


v1=0,15*20/0,1=30 м/с.