Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу цього тіла, якщо його кінетична енергія

становить 5Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анна.
M=2E/v2 E=2*10/4=5кг