Електричний прилад приєднали до джерела струму з напругою 30 В. Яка потужність струму в приладі,

якщо сила струму дорівнює 1,2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергалиева Алеся.

Ответ:

Объяснение:

U = 30B

I = 1.2A

P = ?

 P = U*I = 30*1.2 = 36 Вт