При згорянні 5 кг якогось виду палива виділилося 50000 кДж енергії.Яке паливо згоріло?


Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Вероніка.

Дано:

m=5кг

Q=50000кДж=5*10⁷

Знайти:

q-?

Q=qm→q=Q/m=5*10⁷/5=10⁷Дж/кг

Відповідь: Торф