Як можна отримати заряд що дорівнює -32множимо на 10 в 20 степені ка?


Ответы на вопрос

Отвечает Стрижнев Илья.
Заряд одного електрона e = - 1,6·10⁻¹⁹Кл
нам потрібен заряд q = - 32 ·10²⁰Кл
q = Ne
N = q/e
N = - 32·10 ²⁰/- 1,6 ·10⁻¹⁹ = 20 ·10³⁹