Вирішите задачу: На тіло об'ємом 40см3 повністю занурене у воду діє архімедова сила 0,48Н.

Визначте густину рідини

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелевский Кирилл.
Дано
V=40*10^-6 м^3 (переводим в единицы СИ)
F = 0,48H
p (типа ро) - ?

F = pgV => p=F/gV=0,48/40*10^-6*10 =1200 кг/м^3