1) Визначте масу тіла, піднятого на висоту 5м, якщо його потенціальна енергія дорівнює 100Дж. 2)

Яку потенціальну енергію має пружина, якщо її стиснули на 8 см?Жорсткість пружини 100Н/м. 3) Куля, маса якої дорівнює 9 г, вилітає з вигнвинтівки зі швидкастю 800м/с. Визначте її кінетичну енергію. СРОЧНО ДАМ 100 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Шкерина Вика.
E = k * x² / 2

k - коэффициент жёсткости ( 100 Н / м ) 
x - величина деформации ( 8 см = 0,08² м = 0,0064 м² )

E = 100 * 0,0064 / 2 = 0,64 / 2 = 0,32 Дж№ 3
m=9грамм
Кинетическая энергия= mV^2:2
1) 9*800^2:2=9*640000:2=2880000
2) 9*360000:2=1620000
3) находим отношение 1 кинетической энергии ко 2. 
2880000:1620000=1,8 раза

№1решение
981/9,81*5=20 кг
ответ 20 кг

№2