При розширенні деякої маси ідеального газу об'єм збільшився на 25%, а тиск зменшився на 20%. Як

змінилася внутрішня енергія газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Ирина.
Формула для внутренней энергии идеального одно атомного газа
 U= \frac{3}{2} P \times V
тогда давление
P_2 = 0.8 \times P_1
а объем
V_2 = 1.25 \times V_1
поэтому внутренняя энергия увеличится
в 1,25*0,8=1 т.е. не изменится!