Визначити період коливань матеріальної точки, яка здійснила 50 повних коливань за 20 с.


Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Ирина.
N = 50
t = 20 c
_______
T - ?

T = t / n = 20 / 50 = 0,4 c