Через провідників протягом 10 секунд проходив електричний струм 5А яка напруга прикладена до кінців

цього провідника якшо струмом була виконана робота 400 дж

Ответы на вопрос

Отвечает Шудра Таня.
Из формулы:
A = I*U*t
находим
U = A / (I*t) = 400 / (5*10) = 8 В