З яким прискоренням буде рухатись візок масою 15 кг під дією пружини жорсткістю 120H/м, якщо

пружина розтягнулась на 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Саша.
F = ma.
↑Fупр.
брусок
↓mg
ось икс направлена вниз ;
запишем силы в проекциях на ось х:
kx-mg = ma;
a = (kx-mg)/m = (120*0,1-15*9,8)/15 = 135/15 = 9 м/с^2.