ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!!!! З яким прискоренням буде рухатись візок масою 15 кг під дією пружини

жорсткістю 120H/м, якщо пружина розтягнулась на 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Марк.

F=kx. a=120•0.1м/15кг=

=0.8 м/с^2

a=F/m

a=kx/m