З яким прискоренням почне рухатись по горизонтальній поверхні брусок масою 3 кг під дією пружини

100Н/м якщо вона при цьому розтягнулась на 21 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Привченко Егор.

Ответ:

7м/с²

Объяснение:F=ma    F=kx       ma=kx

a=kx/m     x=21см=0,21м

а=100*0,21/3=7м/с²