ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 50 БАЛІВ!!! Напишіть з поясненням і розв'я званням! У діжку з водою поклали лід

масою 2 кг при температурі 0°С. Скільки води було у діжці, якщо після танення льоду температура води зменшилася від 20°С до 18°С. Втратами енергії знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Stanul Romka.

Дано:

m1 = 2 кг

m2 - ? кг

λ = 330000 Дж/кг (табличное значение, теплота плавления льда)

с = 4200 Дж/кг*°С (табличное значение, удельная теплоемкость воды)

Δt = t1 - t2 = 2°С


Решение:

Q1 = Q2 (количество выделенной теплоты из воды пошло на плавление льда)

Q1 = λm

Q2 = c*m2*Δt

λm1 = c*m2*Δt

m2 = λm1 / c*Δt

m2 = 330000 Дж/кг*2 кг / 4200 Дж/кг*°С*2°С ≈ 79 кг

Ответ: 79 кг