електропоїзд масою 2800т рівномірно рухається горизонтальною дорогою. Яку частину від ваги поїзда

становить сила тертя якщо електровоз розвиває силу тяги до 84кН

Ответы на вопрос

Отвечает Лагутин Вова.

Р=mg

Fтр=μP

Fтр=Fтяг

μ=Fтяг/P=Fтяг/mg=84000/(2800000*10)=0,003