визначте тиск повітря в посудині об'ємом 0,002 м³,якщо його маса 0,012 кг,температура 27°C,а

молярна маса 0,029 кг/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Димаш.

Дано:

m=4кг

V=2м³

T=29°C=302K

M=0,032кг/моль

R=8,31Дж/мольК

P-?

Воспользуемся уравнением Менделеева- Клапейрона  

РV= \frac{m}{M} *R*T

P= \frac{mRT}{VM}  

P= \frac{4*8,31*302}{2*0,032}  

P=156851,3Па≈156,8кПа