Потенціальна енергія кульки на висоті 150 см. дорівнює 6 Дж. Визначте масу кульки.


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Марк.

Відповідь:

0,004 кг

Пояснення:

Дано:

h = 150 м

Е = 6 Дж

g = 10 Н/кг

Знайти: m

Е = mgh

m = Е/gh

m = 6 Дж/10 Н/кг*150 м = 0,004 кг

Отвечает Досан Аманжол.

E=mgh

m=E/gh

m=6/10*1,5=0,4 (кг)