Електродвигун розвиває потужність 1,5 кВт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 3 МДж?

Помогите срочно пожайлуста!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

Ответ:

t=33,3 мин

Объяснение:

P=1,5 кВт= 1500 Вт

А=3 МДж=3000000 Дж

t=?

A=P*t ⇒ t=A/P=3000000/1500=2000 c≈33,3 мин