яка маса залізної деталі, від 20°С до 200°С пішло 20.7. кДж теплоти? Дуже срочно треба!!! Повний

розв'язок з Дано і т.д​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Михаил.

Ответ:

Дано:

t1=20°C

t2=200°C

Q=20.7 кДж = 20700 Дж

C= 460 дж/кг*к

m=?

Розв'язок:

m= Q/c*(t2-t1)

m= 20700/460*180= 0.25 кг = 250 г

Объяснение:

*-умножение

Q - кількість теплоти

С - питома теплоємність (знайти можна в таблиці)