1. По колу якого найменшого радіусу може проїхати ковзаняр швидкістю 18 км/год, якщо коефіцієнт

тертя між ковзанамиповерхнею льоду 0.22​

Ответы на вопрос

Отвечает Топчанский Арсен.

Ответ:

11.36 метров

Объяснение:

V=18 км/год =5 м/с

μ=0,22​

N=F

m*g*μ = m*a

g*μ = V^2/R

R=V^2/(g*μ) = 5^2 / (10*0.22)= 11.36 метров