1)Гуркіт грому спостерігач почув через 11 с після спалаху, Знайти відстань до епіцентра грози.

Швидкість звуку дорівнює 343 м/с 2)Механічна хвиля з частотою 4 Гц поширюється по шнуру зі швидкістю 8 м/с. Яка довжина хвилі? Відповідь запишіть у метрах і лише числове значення

Ответы на вопрос

Отвечает Земскова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

t = 11 с

V = 343 м/с

___________

L - ?

Расстояние:

L = V·t

L = 343·11 ≈ 3 800 м

Задача 2

Дано:

ν = 4 Гц

V = 8 м/с

___________

λ - ?

Период:

T = 1/ν

Длина волны:

λ = V·T = V / ν

λ = 8 / 4 = 2 м